Pakka.pl logo
Rejestracja
Dane rejestracyjne
arrows
Wybór typu konta

Dane osobowe

Podaj prawdziwe Imię i Nazwisko, oraz aktualny adres e:mail. Twój e-mail zostanie loginem do konta w serwisie, na ten adres otrzymasz link potwierdzający rejestracje.
 

Informacje o firmie

Jeżeli jesteś klientem Biznesowym, podaj nazwę firmy oraz NIP. Na te dane będą wystawiane faktury za usługi realizowane za pośrednictwem serwisu.
 

Dane adresowe

Podaj aktualny adres zamieszkania lub adres rejestrowy siedziby firmy. Dane te będą wykorzystywane do rozliczeń, nie muszą być domyślnym adresem nadania lub odbioru przesyłek. Po zarejestrowaniu otrzymasz dostęp do własnej książki adresowej.
 

Dane kontaktowe

Podaj przynajmniej jeden numer telefonu kontaktowego. Podanie numeru telefonu komórkowego pozwoli Ci na korzystanie z powiadomień SMS o statusach realizacji przesyłek.
 

Numer konta

Proszę podać numer swojego konta, pozwoli to na szybkie przekazywanie środków pieniężnych otrzymanych z przesyłek wysłanych za pobraniem


 

Hasło

Hasło musi zawierać od 6 do 32 znaków; Hasło powinno zawierać znaki wybrane z jak największego zbioru (cyfry, małe litery, duże litery, znaki specjalne itd.)


* pole wymagane
Dalej